Kontakti

`
Map icon
Birojs un ražotne Jelgavā:

Langervaldes iela 1A, Jelgava,
LV-3002, LATVIJA.
Tālr.: 630 24 501
Fakss: 630 22 927
e-mail: jt@jt.lv

Map icon
Rīgas birojs:

Valguma iela 10, Rīga,
LV-1048, LATVIJA
Tālr.: 670 27 331
Fakss: 670 27 231
e-mail: jt@jt.lv

Bankas konti:

AS Swedbank
LV97HABA0001408040584

AS SEB banka
LV43UNLA0008007467789

Luminor Bank AS
LV43NDEA0000080033217

SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA"
LV43603009384

    • Ivonna Kalniņa

      Ivonna Kalniņa

      Pārdošanas vadītāja
      Rīgas birojs
      Tālr.: +371 678 78 605
      Fakss: +371 670 27 231
      E-pasts: ivonna@jt.lv

    • Madara Valaine

      Madara Valaine

      Projektu vadītāja
      Rīgas birojs
      Tālr.: +371 678 07 638 Fakss: +371 670 27 231 E-pasts: madara@jt.lv

    • Arvis Kronbergs

      Arvis Kronbergs

      Projektu vadītājs
      Jelgavas birojs
      Tālr.: +371 630 07 481
      Fakss: +371 630 07 465
      E-pasts: arvis@jt.lv
      Skype Arvis_Kronbergs

    • Evelīna Legzdiņa

      Evelīna Legzdiņa

      Mārketinga vadītāja
      Mob. tālr.: +371 261 83 979 E-pasts: evelina@jt.lv

    • Liene Pčolka

      Liene Pčolka

      Mārketinga projektu vadītāja / Dizainere
      Mob. tālr.: +371 261 99 623 E-pasts: liene@jt.lv

    • Liega Krūklīte

      Liega Krūklīte

      Dizainere / Maketētāja
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: liega@jt.lv

    • Santa Lipšāne

      Santa Lipšāne

      Maketētāja
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: santa.lipsane@jt.lv

    • Sintija Sausā

      Sintija Sausā

      Biroja administratore
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: jt@jt.lv

    • Ligita Makstniece

      Ligita Makstniece

      Personāla vadītāja
      Tālr.: +371 630 07 480
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: ligita@jt.lv

    • Arta Kamola

      Arta Kamola

      Galvenā grāmatvede
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: arta@jt.lv

    • Inese Survila

      Inese Survila

      Grāmatvede
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: inese@jt.lv

    • Juris</br>Valdmanis

      Juris
      Valdmanis

      Iespieddarbu sagatavošanas
      nodaļas vadītājs

      Tālr.: +371 630 48 768
      E-pasts: bebris@jt.lv

    • Roberts Makstnieks

      Roberts Makstnieks

      Iespieddarbu digitālā noformējuma speciālists
      Tālr.: +371 630 48 768
      E-pasts: roberts@jt.lv

    • Jānis Bečs

      Jānis Bečs

      Iespieddarbu digitālā noformējuma speciālists Tālr.: +371 630 48 768 E-pasts: janis@jt.lv

    • Monvīds Dreimanis

      Monvīds Dreimanis

      Iespieddarbu digitālā noformējuma speciālists
      Tālr.: +371 630 48 768
      E-pasts: monvids@jt.lv

    • Sanita Zikmane

      Sanita Zikmane

      Iepirkumu speciāliste
      Tālr.: +371 630 07 462
      Mob.tālr.: +371 292 79 075
      E-pasts: sanita@jt.lv

    • Haralds Spalva

      Haralds Spalva

      Noliktavas pārzinis
      Tālr.: +371 630 07 462
      Mob.tālr.: +371 268 17 774
      E-pasts: haralds@jt.lv

    • Santa Stankeviča

      Santa Stankeviča

      Loģistikas speciāliste
      Tālr.: +371 630 48 770
      Mob.tālr.: +371 293 21 904
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: santa@jt.lv

    • Marģers Žagata

      Marģers Žagata

      Tehniskais direktors, kvalitātes vadītājs
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: margers@jt.lv

    • Anete</br>Andersone-Dreimane

      Anete
      Andersone-Dreimane

      Ražošanas vadītāja
      Tālr.: +371 630 48 771
      Fakss: +371 630 07 463
      E-pasts: anete@jt.lv

    • Kaspars Lieģenieks

      Kaspars Lieģenieks

      Spiestuves ceha vadītājs
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 07 463
      E-pasts: kasparsl@jt.lv

    • Baiba Blumenaua

      Baiba Blumenaua

      Ražošanas plānotāja
      Tālr.: +371 630 48 769
      E-pasts: baiba@jt.lv

    • Sanita Katkovska

      Sanita Katkovska

      Tehnologs
      Tālr.: +371 630 48 769
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: k.sanita@jt.lv

    • Ludmila Drozdova

      Ludmila Drozdova

      Tehnologs
      Tālr.: +371 630 48 769
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: ludmila@jt.lv

    • Līga Krivošenoka

      Līga Krivošenoka

      Tehnologs
      Tālr.: +371 630 24 501
      E-pasts: liga@jt.lv

    • Linda Megija Pormale

      Linda Megija Pormale

      Tehnologu asistente
      Tālr.: +371 630 48 769
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: megija@jt.lv

    • Arnita Krasovska

      Arnita Krasovska

      Pēcapstrādes ceha vadītāja
      Tālr.: +371 630 49 119
      Fakss: +371 630 07 463
      E-pasts: arnita@jt.lv

    • Sintija Jansone

      Sintija Jansone

      Pēcapstrādes ceha
      maiņas meistare

      Tālr.: +371 630 49 119

    • Ģirts Šturms

      Ģirts Šturms

      Iespiedceha maiņas meistars E-pasts: sturms@jt.lv

    • Ģirts Karlsons

      Ģirts Karlsons

      Pārdošanas direktors
      Tālrunis: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: girts@jt.lv

    • Dace Brenča

      Dace Brenča

      Projektu vadītāja
      Somijas tirgus

      Tālrunis: +371 630 25 764
      Mob. tālr.: +371 292 93 361
      E-pasts: dace@jt.lv

    • Laine M. Cekule

      Laine M. Cekule

      Pārdošanas vadītāja
      Skandināvijas tirgus

      Mob. tālr.: +371 223 10 049
      E-pasts: laine@jt.lv

    • Dina Sutra

      Dina Sutra

      Projektu vadītāja
      Skandināvijas tirgus

      Mob. tālr.: +371 295 33 479
      E-pasts: dina@jt.lv

    • Glendija Tunena

      Glendija Tunena

      Pārdošanas vadītāja
      Vācijas tirgus

      Tālrunis: +371 630 07 483
      Mob. tālr.: +371 299 68 499
      Fakss: +371 630 07 465
      E-pasts: glendija@jt.lv

    • Inga Jātniece

      Inga Jātniece

      Projektu vadītāja
      Vācijas tirgus

      Tālrunis: +371 630 28 010
      Mob. tālr.: +371 266 80 960
      Fakss: +371 630 07 465
      E-pasts: inga@jt.lv

    • Fabrice Praz

      Fabrice Praz

      Pārdošanas vadītājs
      Francijas tirgus
      Tālr.: +371 286 32 122
      Mob. tālr.: +371 67 027 482
      E-pasts: fabrice@jt.lv

    • Liza Rižņikova

      Liza Rižņikova

      Projektu vadītāja
      Francijas tirgus
      Tālr.: +371 678 07 637
      Mob. tālr.: +371 267 42 646
      E-pasts: liza@jt.lv

    • Māris Matrevics

      Māris Matrevics

      Valdes priekšsēdētājs
      Tālrunis: +371 630 24 501
      E-pasts: jt@jt.lv

    • Juris Sīlis

      Juris Sīlis

      Valdes loceklis
      E-pasts: silis@jt.lv

    • Rodijs Trankalis

      Rodijs Trankalis

      Valdes loceklis, saimniecības daļas vadītājs
      Tālrunis: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: rodijs@jt.lv

    • Arta Kamola

      Arta Kamola

      Valdes locekle,
      galvenā grāmatvede

      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: arta@jt.lv

    • SIA BALTA eko

      SIA BALTA eko

      Kalendāri, plānotāji, piezīmju grāmatas
      Tālrunis: +371 670 27 331
      Fakss: +371 670 27 231
      E-pasts: birojs@balta-eko.lv
      WEB www.balta-eko.lv