Kontakti

`
Map icon
Birojs un ražotne Jelgavā:

Langervaldes iela 1A, Jelgava,
LV-3002, LATVIJA.
Tālr.: 630 24 501
Fakss: 630 22 927
e-mail: jt@jt.lv

Map icon
Rīgas birojs:

Valguma iela 10, Rīga,
LV-1048, LATVIJA
Tālr.: 670 27 331
Fakss: 670 27 231
e-mail: jt@jt.lv

Bankas konti:

AS Swedbank
LV97HABA0001408040584

AS SEB banka
LV43UNLA0008007467789

Nordea Bank AB Latvijas filiāle
LV93NDEA0000080013693

SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA"
LV43603009384

  • Projektu vadītāji

    • Ivonna Kalniņa

      Ivonna Kalniņa

      Pārdošanas vadītāja
      Rīgas birojs
      Tālr.: +371 678 78 605
      Fakss: +371 670 27 231
      E-pasts: ivonna@jt.lv

    • Elīna Romašova

      Elīna Romašova

      Projektu vadītāja
      Rīgas birojs
      Tālr.: +371 678 07 638
      Fakss: +371 670 27 231
      E-pasts: elina@jt.lv

    • Arvis Kronbergs

      Arvis Kronbergs

      Projektu vadītājs
      Jelgavas birojs
      Tālr.: +371 630 07 481
      Fakss: +371 630 07 465
      E-pasts: arvis@jt.lv
      Skype Arvis_Kronbergs

    • Liega Krūklīte

      Liega Krūklīte

      Dizainere / Maketētāja
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: liega@jt.lv

    • Santa Lipšāne

      Santa Lipšāne

      Maketētāja
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: santa.lipsane@jt.lv

    • Sabīne Petra

      Sabīne Petra

      Biroja administratore
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: jt@jt.lv

    • Ligita Makstniece

      Ligita Makstniece

      Personāla vadītāja
      Tālr.: +371 630 07 480
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: ligita@jt.lv

    • Arta Kamola

      Arta Kamola

      Galvenā grāmatvede
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: arta@jt.lv

    • Inese Survila

      Inese Survila

      Grāmatvede
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: inese@jt.lv

    • Juris</br>Valdmanis

      Juris
      Valdmanis

      Iespieddarbu sagatavošanas
      nodaļas vadītājs

      Tālr.: +371 630 48 768
      E-pasts: bebris@jt.lv

    • Edgars</br>Burmistris

      Edgars
      Burmistris

      Iespieddarbu digitālā noformējuma speciālists
      Tālr.: +371 630 48 768
      E-pasts: edgars@jt.lv

    • Roberts Makstnieks

      Roberts Makstnieks

      Iespieddarbu digitālā noformējuma speciālists
      Tālr.: +371 630 48 768
      E-pasts: roberts@jt.lv

    • Monvīds Dreimanis

      Monvīds Dreimanis

      Iespieddarbu digitālā noformējuma speciālists
      Tālr.: +371 630 48 768
      E-pasts: monvids@jt.lv

    • Sanita Zikmane

      Sanita Zikmane

      Iepirkumu speciāliste
      Tālr.: +371 630 07 462
      Mob.tālr.: +371 292 79 075
      E-pasts: sanita@jt.lv

    • Haralds Spalva

      Haralds Spalva

      Noliktavas pārzinis
      Tālr.: +371 630 07 462
      Mob.tālr.: +371 268 17 774
      E-pasts: haralds@jt.lv

    • Santa Stankeviča

      Santa Stankeviča

      Loģistikas speciāliste
      Tālr.: +371 630 48 770
      Mob.tālr.: +371 293 21 904
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: santa@jt.lv

    • Marģers Žagata

      Marģers Žagata

      Tehniskais direktors, kvalitātes vadītājs
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: margers@jt.lv

    • Anete</br>Andersone-Dreimane

      Anete
      Andersone-Dreimane

      Ražošanas vadītāja
      Tālr.: +371 630 48 771
      Fakss: +371 630 07 463
      E-pasts: anete@jt.lv

    • Kaspars Lieģenieks

      Kaspars Lieģenieks

      Spiestuves ceha vadītājs
      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 07 463
      E-pasts: kasparsl@jt.lv

    • Sandra Sīle

      Sandra Sīle

      Ražošanas plānotāja
      Tālr.: +371 630 48 769
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: sandra@jt.lv

    • Sanita Katkovska

      Sanita Katkovska

      Tehnologs
      Tālr.: +371 630 48 769
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: k.sanita@jt.lv

    • Ludmila Drozdova

      Ludmila Drozdova

      Tehnologs
      Tālr.: +371 630 48 769
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: ludmila@jt.lv

    • Linda Megija Pormale

      Linda Megija Pormale

      Tehnologu asistente
      Tālr.: +371 630 48 769
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: megija@jt.lv

    • Arnita Krasovska

      Arnita Krasovska

      Pēcapstrādes ceha vadītāja
      Tālr.: +371 630 49 119
      Fakss: +371 630 07 463
      E-pasts: arnita@jt.lv

    • Sintija Jansone

      Sintija Jansone

      Pēcapstrādes ceha
      maiņas meistare

      Tālr.: +371 630 49 119

    • Baiba Blumenaua

      Baiba Blumenaua

      Pēcapstrādes ceha
      maiņas meistare

      Tālr.: +371 630 49 119

    • Ģirts Karlsons

      Ģirts Karlsons

      Pārdošanas direktors
      Tālrunis: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: girts@jt.lv

    • Dace Brenča

      Dace Brenča

      Projektu vadītāja
      Somijas tirgus

      Tālrunis: +371 630 25 764
      Mob. tālr.: +371 292 93 361
      E-pasts: dace@jt.lv

    • Laine M. Cekule

      Laine M. Cekule

      Pārdošanas vadītāja
      Skandināvijas tirgus

      Mob. tālr.: +371 223 10 049
      E-pasts: laine@jt.lv

    • Dina Sutra

      Dina Sutra

      Projektu vadītāja
      Skandināvijas tirgus

      Mob. tālr.: +371 295 33 479
      E-pasts: dina@jt.lv

    • Sindija Blumberga

      Sindija Blumberga

      Pārdošanas vadītāja
      Francijas tirgus

      Tālrunis: +371 678 07 637
      Mob. tālr.: +371 223 17 444
      E-pasts: sindija@jt.lv

    • Liza Rižņikova

      Liza Rižņikova

      Projektu vadītāja
      Francijas tirgus

      Tālrunis: +371 678 07 637
      Mob. tālr.: +371 267 42 646
      E-pasts: liza@jt.lv

    • Glendija Tunena

      Glendija Tunena

      Pārdošanas vadītāja
      Vācijas tirgus

      Tālrunis: +371 630 07 483
      Mob. tālr.: +371 299 68 499
      Fakss: +371 630 07 465
      E-pasts: glendija@jt.lv

    • Klinta</br>Muižniece-Švarca

      Klinta
      Muižniece-Švarca

      Projektu vadītāja
      Vācijas tirgus

      Tālrunis: +371 630 28 010
      Mob. tālr.: +371 283 35 620
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: klinta@jt.lv

    • Māris Matrevics

      Māris Matrevics

      Valdes priekšsēdētājs
      Tālrunis: +371 630 24 501
      E-pasts: jt@jt.lv

    • Juris Sīlis

      Juris Sīlis

      Valdes loceklis
      E-pasts: silis@jt.lv

    • Rodijs Trankalis

      Rodijs Trankalis

      Valdes loceklis, saimniecības daļas vadītājs
      Tālrunis: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: rodijs@jt.lv

    • Arta Kamola

      Arta Kamola

      Valdes locekle,
      galvenā grāmatvede

      Tālr.: +371 630 24 501
      Fakss: +371 630 22 927
      E-pasts: arta@jt.lv

    • SIA BALTA eko

      SIA BALTA eko

      Kalendāri, plānotāji, piezīmju grāmatas
      Tālrunis: +371 670 27 331
      Fakss: +371 670 27 231
      E-pasts: birojs@balta-eko.lv
      WEB www.balta-eko.lv