Vakances

SIA “JELGAVAS TIPOGRĀFIJA” ir viens no lielākajiem poligrāfijas uzņēmumiem Baltijā, kas ražo skaistākās cietā un mīkstā sējuma grāmatas. Ik gadu saražojam ap 5 milj. grāmatu. 60% no saražotā tiek eksportēts uz Franciju, Vāciju un Skandināviju. 2020. gada apgrozījums pārsniedza 10 milj. EUR.

CILVĒKS & DABA & DARBS Mēs esam TAISNĪGI un ATVĒRTI, PROFESIONĀLI un SOCIĀLI ATBILDĪGI.

Izsludinām vakanci Ražošanas daļā

PALĪGSTRADNIEKS

 

 

Apmācībās soli pa solim būsim kopā ar TEVI.

 

TU IEGŪSI

iespēju strādāt ar modernām grāmatu ražošanas iekārtām

jaunas zināšanas un pilnīgāk izpratīsi grāmatu ražošanas noslēpumus

 

MĒS SAGAIDĀM

TAVU vēlmi gūt jaunu pieredzi, vēlme strādāt komandā un sevi attīstīt

 

TU BŪSI IZCILS

Ja TAVA pieredze ir darbā ražošanas uzņēmumā

 

MĒS strādājam 2 – 3 maiņās 7.00 – 15.00 & 15.00 – 23.00 & 23.00 – 7.00

TAVA alga būs 850 – 950 EUR BRUTO

Piesakies pats vai iedrošini draugu atsūtīt CV uz e-pastu jt@jt.lv līdz 14.12.2021.

Mēs novērtējam katru pieteikumu, taču lūdzu ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz sarunu!

SIA „JELGAVAS TIPOGRĀFIJA”, adrese Langervaldes iela 1A, Jelgava, LV-3002, kā personas datu apstrādes pārzinis saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem normatīvajiem dokumentiem veic personas datu apstrādi iekšējam personāla atlases mērķim.
Visa norādītā informācija CV un pieteikumā (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai kandidāta izvērtēšanai iesūtītajam amatam SIA „ JELGAVAS TIPOGRĀFIJA”.
Kandidāta sniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiek glabāta 12 mēnešus un apstrādāta ar mērķi izvērtēt kandidātu kādai citai vakancei SIA „JELGAVAS TIPOGRĀFIJA”, lai piedāvātu kandidātam iespēju piedalīties citā konkursā. Kandidātam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sūtot e-pastu.