Vakances


SIA BALTA eko dibināja 1998. gadā un piedāvāja inovatīvus risinājumus plānotāju, piezīmju grāmatu un kalendāru ražošanā. 2005. gadā, sperot stratēģisku soli uzņēmuma attīstībā, tika parakstīts sadarbības līgums ar SIA JELGAVAS TIPOGRĀFIJA, kļūstot par tās meitas uzņēmumu.
Mūsu produkcija tiek ražota JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ – vienā no modernākajiem un tradīcijām bagātākajiem poligrāfijas uzņēmumiem Baltijā, kurš specializējas grāmatu, dienasgrāmatu un kalendāru izgatavošanā.

Raksti. Sajūti. Piepildies.

Izsludinām vakanci Ražošanas daļā

NOLIKTAVAS DARBINIEKS Jelgavā

 

 

Apmācībās soli pa solim būsim kopā ar TEVI

 

TU IEGŪSI

Draudzīgus kolēģus

Pieredzi preču atlasē un sūtījumu sagatavošanā

 

MĒS SAGAIDĀM

TAVU vēlmi gūt jaunu pieredzi, vēlmi strādāt komandā un sevi attīstīt

TAVU spēju atšķirt krāsas, būt precīzam un atbildīgam

 

TU BŪSI IZCILS

Ja TU saproti noliktavas darbības principus

 

TAVS darba laiks būs I – V no 8:00 – 17:00

TAVA alga būs 800 – 1000 EUR BRUTO

 

Piesakies pats vai iedrošini draugu atsūtīt CV uz e-pastu jt@jt.lv līdz 31.10.2021.

SIA „BALTA eko”, adrese Langervaldes iela 1, Jelgava, LV-3002, kā personas datu apstrādes pārzinis saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem normatīvajiem dokumentiem veic personas datu apstrādi iekšējam personāla atlases mērķim.
Visa norādītā informācija CV un pieteikumā (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai kandidāta izvērtēšanai iesūtītajam amatam SIA „BALTA eko”.
Kandidāta sniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiek glabāta 12 mēnešus un apstrādāta ar mērķi izvērtēt kandidātu kādai citai vakancei SIA „BALTA eko”, lai piedāvātu kandidātam iespēju piedalīties citā konkursā. Kandidātam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sūtot e-pastu.