Vakances


SIA BALTS dibināja 1998. gadā un piedāvāja inovatīvus risinājumus plānotāju, piezīmju grāmatu un kalendāru ražošanā. 2005. gadā, sperot stratēģisku soli uzņēmuma attīstībā, tika parakstīts sadarbības līgums ar SIA JELGAVAS TIPOGRĀFIJA, kļūstot par tās meitas uzņēmumu.
Mūsu produkcija tiek ražota JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ – vienā no modernākajiem un tradīcijām bagātākajiem poligrāfijas uzņēmumiem Baltijā, kurš specializējas grāmatu, dienasgrāmatu un kalendāru izgatavošanā.

Raksti. Sajūti. Piepildies.

Izsludinām vakanci BALTS noliktavā

NOLIKTAVAS DARBINIEKS / PĀRZINIS Jelgavā

 

 

Apmācībās soli pa solim būsim kopā ar TEVI

 

TU IEGŪSI

Draudzīgus kolēģus

Pieredzi preču atlasē un sūtījumu sagatavošanā

 

MĒS SAGAIDĀM

TAVU precizitātes un augstas atbildības sajūtu

TAVAS prasmes lietot MS Office labā līmenī

TAVU vēlmi gūt jaunu pieredzi, vēlmi strādāt komandā un sevi attīstīt

 

TU BŪSI IZCILS

Ja TU saproti noliktavas darbības principus un TEV ir pieredze darbā ar autoiekrāvēju

 

TAVS darba laiks būs I – V no 8:00 – 17:00

TAVS atalgojums būs sākot no 1000 EUR BRUTO un piemaksas

 

Piesakies pats vai iedrošini draugu atsūtīt CV uz e-pastu darbs@jt.lv līdz 15.07.2022.

Mēs novērtējam katru pieteikumu, taču lūdzu ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz sarunu!

SIA „BALTS”, adrese Langervaldes iela 1, Jelgava, LV-3002, kā personas datu apstrādes pārzinis saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem normatīvajiem dokumentiem veic personas datu apstrādi iekšējam personāla atlases mērķim.
Visa norādītā informācija CV un pieteikumā (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai kandidāta izvērtēšanai iesūtītajam amatam SIA „BALTS”.
Kandidāta sniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiek glabāta 12 mēnešus un apstrādāta ar mērķi izvērtēt kandidātu kādai citai vakancei SIA „BALTS”, lai piedāvātu kandidātam iespēju piedalīties citā konkursā. Kandidātam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sūtot e-pastu.